Internetowa Bramka SMSdo wszystkich sieci.
Background Image

Bramka SMS Nju Mobile

Home  /  Blog  /  Bramka SMS Nju Mobile

Bramka SMS Nju Mobile

Nju mobile to nowa sieć komórkowa należąca do PTK Centertel – operatora sieci Orange, skierowana głównie do młodych osób, dla których decydującą rolę w doborze oferty telekomunikacyjnej odgrywa jej cena. Właściciel nju mobile zaznacza jednak, że Orange pozostaje najważniejszą marką firmy, dostarczającą usługi najwyższej jakości, a nju mobile to jej tańsza alternatywa skierowana do innych odbiorców, tych nastawionych głównie na niskie koszty usługi.

bramka sms nju mobile
W ofercie nowej sieci znajdują się zarówno taryfy na kartę jak i abonament.

Oferta nju mobile z rachunkiem

Minimalny miesięczny koszt korzystania z tej oferty to 9 PLN a maksymalny to 57 PLN . W jej ramach dostępne są trzy pakiety usług, każdy inaczej wyceniony, a to, z których pakietów skorzysta abonent zależy tylko i wyłącznie od niego – płaci się tylko za to, z czego się korzysta. Neilimitowane rozmowy ze wszystkimi to miesięczny koszt 29 PLN, 9 PLN to cena za pakiet SMSów i MMSów do wszystkich, natmiast koszt dostępu do internetu to 19 PLN. Warto zaznaczyć, że w przypadku oferty nju mobile z rachunkiem obowiązuje umowa na czas nieokreślony.

Oferta nju mobile na kartę

Maksymalny dzienny koszt za SMSy, MMSy, rozmowy do wszystkich i internet to 2 PLN. Po wydaniu na te usługi 2 PLN dalsze z nich korzystanie do końca dnia będzie bezpłatne. Należy jednak pamiętać, że ofertę tę trzeba najpierw aktywować SMSem (koszt 0.09 PLN) – po 7 dniach aktywację usługi trzeba ponowić.

Stawki za SMS/MMS/rozmowy/internet są narówno w ofercie z rachunkiem jak i na kartę takie same:

0.19 PLN minuta

0.09 PLN SMS

0.19 PLN MMS

0.19 1 MB

Podsumowując: dla tych, którzy mało SMSują i mało rozmawiają, oferta może być rzeczywiście najatrakcyjniejsza na rynku, jednak Ci, którzy chcą nieograniczenie i tanio kontaktować się ze wszystkimi, znajdą wśród konkurencji bardziej korzystne oferty niż ta od nju mobile.

Aby wysyłać z internetu nieograniczone SMSy do tej najmłodszej na rynku sieci, należy przejść do bramki SMS Nju Mobile .


Comments are closed.